Salon Rudolecká

Main banner

Banner left

info@salonrudolecka.cz
775 63 58 14

Banner right

Trojská 163/28
Praha 8

Nechte se u nás rozmazlovat:

Content

News

Salon Rudolecká

Page

Masky


Služby Celkové kosmetické ošetření pleti Pleťové koncentráty Sonoforéza Face Lift

PLEŤOVÉ MASKY

Ideální pleťovou masku vybereme pro každého, podle typu a stavu pleti všech věkových kategorií. Dodáme tak pleti novou energii a vitalitu, zásobujeme ji blahodárnou vlhkostí a ochráníme ji před oxidativním stresem. Tím odstraníme unavený, mdlý, stresovaný vzhled pleti. Pleť okamžitě působí živým, svěžím a mladistvým dojmem.

KRÉMOVÉ MASKY

 • Čistící maska
  Důkladně a do hloubky čistí a uvolňuje ucpané póry, odstraňuje odumřelé kožní buňky, přebytečnou mastnotu, pomáhá předcházet zánětům a akné a reguluje produkci kožního mazu, aníž by docházelo k vysušování pleti. Zmenšuje velikost pórů a zlepšuje tak vzhled pleti. Obnovuje rovnováhu mezi nízkou hladinou vlhkosti a zvýšeným obsahem mastnoty.
 • Bahenní maska s výtažky z Mrtvého moře
  Hloubkově čistí, vytahuje nečistoty, odstraňuje přebytečnou mastnotu a odumřelé buňky. Hydratuje a vyživuje pokožku a obnovuje její vlhkost. Po aplikaci je pokožka příjemně hydratovaná, pevná a omlazená.
 • Hydratační maska
  Navrací hladinu vlhkosti suché a citlivé pleti do ideální rovnováhy. Odstraňuje matný, mdlý vzhled a uklidňuje podrážděnou pleť. Zanechává ji hedvábně jemnou, hebkou, čistou a bohatě hydratovanou.
 • Protistresová maska
  Odstraňuje unavený, mdlý a stresovaný vzhled pleti. Dodá energii a vitalitu, zásobuje ji blahodárnou vlhkostí a chrání ji před oxidativním stresem. Pleť okamžitě působí živým a mladistvým dojmem.

ALGINÁTOVÉ MASKY

Zásadní složkou masek je alginát neboli sůl kyseliny alginové, která se získává z některých druhů mořských řas. Maska z něj působí proti hlavním mechanismům tvorby vrásek. Redukuje kontrakci svalových buněk odpovědnou za mimické linky a tak potlačuje mechanický faktor jejich vzniku. Současně stimuluje přirozenou obranu proti volným radikálům, které způsobují stárnutí pleti. A pokud se alginát zkombinuje s ostatními důležitými složkami, pomáhají masky podle potřeby řešit problémy klientek jako například akné, kuperózu (když drobné cévky v kůži ztrácejí svou pružnost, praskají a tvoří se miniaturní kožní výrony nebo v nich krev zůstává bez možnosti odtoku), suchou pokožku, otoky pod víčky nebo celkové lehké otoky obličeje v době premenstruačního syndromu a další.

 • Hydratační alginátová maska
  Suchá pleť si žádá silně hydratační ošetření s výtažky z aloe vera, ovsa, kolagenem a vitamínem, které pleť vypnou a dodají hebký, jemný vzhled.
 • Alginátová maska pro citlivou kuperózní pleť
  Zklidňující kúra, která za pomoci silné koncentrace vitamínu C posiluje cévní kapiláry a zabraňuje jejich praskání. Pleť je obzvlášť projasněná a omlazená.
 • Revitalizační alginátová maska
  Extra omlazující účinek proti vráskám spolu s projasněním pleti a celkovým omlazením i pro nejnáročnější pleť. Výsledku je dosaženo přírodní cestou za pomoci ženšenu, ginco biloby, čajovníku a kolagenu.
 • Protizánětlivá alginátová maska
  Protizánětlivý účinek proti tvorbě akné s obsahem kaolinu, lišejníku a lněného semínka. Pleť je po ošetření zklidněná, hydratovaná a projasněná.

KOLAGENOVÉ MASKY

Kolagenová maska představuje čistý kolagen – tak zvaný kolagenový papír, který má mimořádné hydratační a omlazující účinky na pleť. Kolagen farmaceutické kvality vytváří po zvlhčení na pokožce zvláčňující film, který blahodárně působí na projasnění pokožky a obnovuje její optimální napnutí.

   Účinky

Rozpustný kolagen je bílkovina, která tvoří kolem 30 % z celkového množství lidských bílkovin a až 70 % bílkovin v lidské kůži. Kolagen spolu s elastinem tvoří ve škáře pružnou síťku, která kůži dává pružnost a pevnost. Tyto bílkoviny jsou tvořeny ve fibroblastech z nichž se pak spojují ve vlákna. Jejich hustota a schopnost regenerace v největší míře rozhoduje o zvlhčení, vzhledu i kondici pokožky. Kolagen má neobvyklou schopnost vázat vodu. Aplikace gelu na pokožku povzbuzuje procesy obnovy, hloubkově regeneruje, zvlhčuje a zpevňuje pokožku. Na dlouhá léta zastavuje procesy stárnutí.

   Aplikace masky

 • Aplikace ampule
  Aktivní složky obsažené v ampuli pronikají hluboko do pokožky, kde obnoví a omladí pleťové buňky a připraví pokožku pro lepší průnik a účinnost aktivních složek obsažených v 3D pleťové masce.
 • Aplikace masky
  Maska je vyrobená z trojrozměrného buničitého materiálu, ideálně přilne k obličeji a umožní tak pokrýt oblasti, které běžná plochá maska pokrýt nedokáže, tedy okraje obličeje a čelisti.
  Aktivní složky: adenosin, kolagen, alantoin, kyselina glykolová, vitamíny A, E a C elastin.
Masky jsou vysoce účinné proti stárnutí pleti a poškození tkání.
 

Odkazy:

Kosmetický salon Helena Rudolecká