Salon Rudolecká

Main banner

Banner left

info@salonrudolecka.cz
775 63 58 14

Banner right

Trojská 163/28
Praha 8

Nechte se u nás rozmazlovat:

Content

News

Salon Rudolecká

Page

Face Lift


Služby Celkové kosmetické ošetření pleti Pleťové koncentráty Sonoforéza Galvanická žehlička Masky

60-sekundový Face Lift obsahuje 2 způsoby ošetření k tónování, liftingu a omlazení. Výsledky jsou viditelné hned po prvním použití, výrazné změny jsou viditelné během opakování procedury. Obrovskou výhodou Rio face liftu jsou rychle dosahované výsledky omlazení pleti obličeje bez chirurgického face liftu.

TONIZUJÍCÍ KÚRA

Používá EMS technologii - Elektrickou stimulaci svalů – impulsy dělají veškerou těžkou práci za vás, jemně tónují a zpevňují obličejové funkce, pokleslé rysy, osvěžují a omlazují pokožku.

Jak funguje pokročilá EMS?

EMS (Elektrická stimulace svalů) používá malé elektrické impulsy, které stimulují svaly v procesu známém jako pasivní cvičení. Výsledné EMS svalové kontrakce způsobují zpevnění, posílení a bojují proti ochabování.

INFUZNÍ KÚRA - IONOFORÉZNÍ INFUZE

Probíhá pomocí polštářků s obsahem kolagenu a retinolu. Aktivní složky jsou vpravovány hluboko do kůže s cílem snížit výskyt jemných linek, vrásek a zvýšit pružnost pokožky.

Iontoforézní infuze

Používá mikroproud pro proniknutí aktivních ingrediencí k ošetření hluboko do kůže. Tato transdermální infuze zvyšuje efektivitu místně aplikovaného ošetření, které v opačném případě obtížně prochází kůží. Gelové náplasti obsahují kladně nabitý kolagen a retinol působí jako činitel proti vráskám a věku. Při umístění kladného kontaktu na náplast a záporného kontaktu na kůži, jsou tyto aktivní ingredience přímo vtlačovány do kůže.

Co je to EMS (electrical muscle stimulation)?

EMS je zkratka pro elektrosvalovou stimulaci. EMS je hojně využíván k formování postavy či zkrášlení obličeje tím, že vysílá drobné elektrické impulsy do kosterní svaloviny. Tím cíleně započne stahování svalů a jejich zpevnění. Podle výzkumů je při EMS aktivováno až 90% svalů, na které se zrovna zaměřujete.

Pokud se obáváte, že Vaším tělem bude procházet elektřina, už nemusíte. Při ošetření necítíte nic, pouze jemné stahování svalů, které je vytvářeno pomocí přístroje a vodivého gelu. Jde o bezpečnou a hojně využívanou metodu.

Jak dlouho výsledky stimulace přetrvají? Je to stejné jako u klasického cvičení, při kterém vyvíjíte fyzickou aktivitu – je třeba zpevněné svalstvo udržovat. Záleží na tom, jak často budete po dosažení Vašich cílů přístroj průběžně používat, aby Vámi vybudované křivky zůstaly.

Tónuje, zpevňuje a omlazuje pokožku obličeje..
 

Odkazy:

Kosmetický salon Helena Rudolecká