Salon Rudolecká

Main banner

Banner left

info@salonrudolecka.cz
775 63 58 14

Banner right

Trojská 163/28
Praha 8

Nechte se u nás rozmazlovat:

Content

News

Salon Rudolecká

Page

Použití pleťových koncentrátů


Služby Celkové kosmetické ošetření pleti Face Lift Sonoforéza Masky Co jsou pleťová séra?

KYSELINA HYALURONOVÁ - GOLDEN TIME

Co je kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského těla. Nachází se v mezibuněčné hmotě, zajišťuje hydrataci pokožky, nalezneme ji i v našem oku. Je součástí vaziva, díky ní se mohou naše klouby hladce pohybovat. Právě pro svou všestrannost má také bohaté uplatnění v kosmetickém průmyslu.

Koncentrát kyseliny hyaluronové je určen pro přímou aplikaci na pokožku, kterou regeneruje v hlubší vrstvě dermis, kde vrásky vznikají. Kyselina hyaluronová má schopnost vázat na sebe vlhkost, což má za efekt vyplnění vzniklých jemných linek a vrásek. Aplikací kyseliny hyaluronové udržujete optimální hydrataci pleti, tím oddálíte příznaky stárnutí a zvyšujete celkovou pružnost a elasticitu pleti. Pleť tak získává jasný, zářivý a mladistvý vzhled.

Vhodné pro: všechny typy pleti, zvláště pro zralou, suchou, dehydrovanou, ochablou a trpící známkami stárnutí.

KOLAGEN KONCENTRÁT - GOLDEN TIME

Kolagen je nazýván elixírem mládí, je vyráběn z nejkvalitnějších sladkovodních ryb, přípravek je bez rybího zápachu a bez alergických reakcí na pleť. Vytvoří na pleti tzv. proteinovou mřížku, tím se pokožka vyhlazuje a vrásky se redukují. Tato mřížka zadržuje v pokožce vodu a lipofilní substance. Proto je dobře vyživená, mladší a pevnější. Molekuly z rybího kolagenu dále pronikají hluboko do pokožky, kde ovlivňují své vlastní buňky a stimulují je k tvorbě vlastního kolagenu. Tím je účinek zdvojnásoben.

Kolagen vyhlazuje pokožku, vyplňuje vrásky, zesvětluje pigmentové skvrny v pleti, rozjasní a výrazně omladí Vaši pleť.

Vhodné pro: všechny druhy pleti, zejména vhodné pro zralou pleť nad 30 let a více.

KMENOVÉ BUŇKY ZE ŠVÝCARSKÉHO JABLKA - GOLDEN TIME

Sérum z kmenových buněk zeleného jablka pomáhá účinně bojovat na principu rostlinné buněčné terapie proti stárnutí pleti. Podporují regeneraci vlastních lidských kožních buněk, dodávají pleti chybějící vitamíny, minerály a přírodní hormony. Kmenové buňky omlazují, redukují vrásky, regenerují a obnovují vlasní kolagen v pleti.

Vhodné pro: všechny druhy pleti i pro citlivou pleť.

KONSMETIKA S ČÁSTICEMI 24 KARÁTOVÉHO ZLATA

Dokonale oživí a rozzáří vaši pokožku. Již v dobách starého Egypta bylo zlato kvůli jeho blahodárným účinkům mícháno s rostlinnými výtažky - sílu této omlazující a rozjasňující kosmetiky ve velkém používala například královna proslulá svou krásou - Kleopatra.

Luxusní, intenzivní, omlazující kosmemetika s částicemi zlata a ultra-vyživujícími složkami, společně snižují výskyt a viditelnost jemných linek a vrásek, rozzařují a rozjasňují pleť, zvyšují a uzamykají vlhkost v pleti, tím chrání suchou, dehydratovanou, zralou pleť, která je vystavena klimatickým extrémům a znečištění okolním prostředím. Na pleť se velmi dobře nanáší a roztírá, obličej tak okamžitě získává jasný, zářivý vzhled. Zlato má schopnost vázat na sebe vlhkost o hmotnosti až 300-násobku vlastní hmotnosti. Zlato nanesené na pleti láme světlo, pleť tak získává zářivý a mladistvý vzhled.

Vhodné pro: všechny typy pleti, zvláště pro zralou, suchou, dehydrovanou, ochablou a trpící známkami stárnutí.

Použití pleťových koncentrátů umocňuje účinky na pleť..
 

Odkazy:

Kosmetický salon Helena Rudolecká