Salon Rudolecká

Main banner

Banner left

info@salonrudolecka.cz
775 63 58 14

Banner right

Trojská 163/28
Praha 8

Nechte se u nás rozmazlovat:

Content

News

Salon Rudolecká

Page

Neinvazivní RF lifting bez skalpelu


Služby Neinvazivní mezoterapie CarboMed Lymfodrenážní přístroj Ballancer

Nejmodernější přístroj RF lifting od společnosti ALVI Prague je určen k vyhlazení vrásek pomocí neinvazivního liftingu bez skalpelu a bolesti. Lifting s okamžitým účinkem a efekt ošetření vydrží až 2 roky!

Při zákroku prostupuje vysokofrekvenční vlnění do hlubokých vrstev kůže, tkáň se prohřívá a tím dochází k rozpouštění tuku v buňkách, zrychlení metabolických procesů, k napínání kolagenových vláken a k tvorbě elastinu.

RF lifting je vhodný k ošetření povadlé a vrásčité pleti. RF liftingem se velmi efektivně redukují tukové zásoby v obličeji (tváře, dvojitá brada), vyplňují se i hluboké vrásky.

Stimuluje regenerační procesy a zrychluje krevní oběh. RF nástavec, který provádí přísně kontrolovaný ohřev vrstev kůže a podkožního tuku na určitou teplotu. Po dosažení požadované teploty dochází ke zhutnění stávajícího kolagenu a rovněž k aktivní stimulaci syntézy jeho nových vláken. Průměrná doba trvání aplikace RF liftingu je od 30 do 60 minut.

Aplikace:

  • korekce oválu obličeje (utahování lícních kostí, tváří, brady)
  • vyrovnání vrásek, kohoutích stop, postnatálních stah
  • zvýšení turgor pokožky
  • normalizace barvy pokožky
  • odstranění kožních změn po akné a fotostárnutí
  • dynamická léčba lipodystrofie (celulitida)
  • zlepšení mikrocirkulace a lymfodrenáže
  • dlouhodobý efekt. Po intenzivní kůře procedur efekt trvající až 2 roky
  • utahování stehen, hýždí, břicha atd.

Účinnost:

Jedna aplikace RF liftingu trvá od 30 do 60 minut a její účinek můžete pozorovat ihned. Aplikaci je ale nutné opakovat po 2-3 týdnech, aby bylo možné dosáhnout dlouhodobého efektu. Minimální počet pro dlouhodobý efekt je 5 opakování, kdy je výsledek patrný několik měsíců, optimální počet je pak 7 opakování, kdy efekt ošetření vydrží až 2 roky!

Připravili jsme pro vás zvýhodněný balíček 7 ošetření, při kterém ušetříte cenu více než jednoho a půl ošetření.

Doporučení:

Po aplikaci kúry RF liftingu na části těla (například břicho, stehna nebo hýždě), při které dochází k zrychlení metabolických procesů a zrychluje se také krevní oběh, je vhodné využít naši další službu Lymfodrenážní přístroj Ballancer.

Profesionální RF terapie je bezbolestná a nevyžaduje rehabilitaci. Každý zákazník si může být jistý dlouhodobým kvalitním účinkem postupu a rychle se vrátit k obvyklému způsobu života bez jakéhokoli nepohodlí.

Lifting s okamžitým účinkem a efekt ošetření vydrží až 2 roky!
 

Odkazy:

Kosmetický salon Helena Rudolecká