Salon Rudolecká

Main banner

Banner left

info@salonrudolecka.cz
775 63 58 14

Banner right

Trojská 163/28
Praha 8

Nechte se u nás rozmazlovat:

Content

News

Salon Rudolecká

Page

Neinvazivní karboxyterapie - CarboMed


Služby Neinvazivní RF lifting Neinvazivní mezoterapie

CarboMED je karboxyterapie bez injekcí CO2 a poškození kůže. Použití inovativního vybavení umožňuje poskytnout komplexní péči o kůži obličeje a těla.

Pro dosažení požadovaných účinků je přístroj pro karboxyterapii vybaven unikátní kapslí CarboMED obsahující směs hydrogenuhličitanu sodného a kyseliny citronové. Druhou složkou je speciální gel s jedinečným a léčivým složením z přírodních látek bohatých na živiny.

V průběhu karboxyterapie dochází na povrchu pokožky k chemické reakci mezi gelem a kapslí CarboMED, při které se uvolňuje CO2, který je zapracováván přímo do pokožky. Na povrchu pokožky vzniká "pěnivý účinek", při kterém se uvolňuje CO2, které napomáhá zvyšovat okysličení kůže. Výsledkem je zrychlení krevního oběhu, zlepšení lymfodrenáže a stimulace metabolismu. Účinnost terapie se zvyšuje také díky tomu, že plynný oxid uhličitý smíchaný s tkáňovou tekutinou neutralizuje alkalické pH.

Během karboxyterapie se výrazně zvyšuje absorpce účinných složek přípravků určených k péči o pokožku.

Karboxyterapii je možné aplikovat na libovolnou část pokožky.

Aplikace a účinky:

  • účinné a jemné čištění pokožky
  • hluboká výživa, hydratace a revitalizace kůže
  • jemný peeling
  • odstranění příznaků stárnutí
  • omlazení na úrovni buněk
  • zvýšení pevnosti a pružnosti pokožky
  • saturace kůže a tkání kyslíkem
  • sjednocení barevného tónu pokožky (u pigmenotvých skvrn)

Podstata metody karboxyterapie

Užitečné vlastnosti CO2 se již dlouho používají při léčbě problémů krevního oběhu, muskuloskeletálního systému (souboru orgánů umožňující člověku pohyb), kardiovaskulárních, nervových a kožních onemocnění. Pro odstranění se doporučuje koupel s oxidem uhličitým nebo tzv. "plynové zábaly". V kosmetice se tato metoda nazývá karboxyterapie. Její účinnost je založena na přirozené schopnosti oxidu uhličitého regulovat krevní oběh a výživu tkání.

Přístrojová karboxyterapie s použitím zařízení CarboMed nemá žádné omezení na typ pleti, věk a pohlaví. Jedná se o univerzální postup, který lze provést kdykoli během roku a po celý život.

Karboxyterapii CarboMed je možné aplikovat na libovolnou část pokožky.
 

Odkazy:

Kosmetický salon Helena Rudolecká