Salon Rudolecká

Main banner

Banner left

info@salonrudolecka.cz
775 63 58 14

Banner right

Trojská 163/28
Praha 8

Nechte se u nás rozmazlovat:

Content

News

Salon Rudolecká

Page

Lash lifting Power Pad


Služby Laminace obočí Celkové kosmetické ošetření pleti Líčení a barvové poradenství Svatební líčení

Lash lifting POWER PAD je novinkou německé značky Wimpernwelle, která je zárukou nejvyšší kvality produktů v péči o vaše řasy.

POWER PAD má místo natáček speciální podložky ze silikonu, které mají nově vyvinutý tvar s optimálním 3D designem pro perfektní tvar řas s liftingovým efektem. Tyto podložky jsou měkké a přikládají se na víčka velmi lehce, protože zadní strana je formovaná tak, že odpovídá přirozenému tvaru očního víčka. Měkký a kůži příjemný silikon se přizpůsobí každému oku. Vnitřní řasy jsou kratší než vnější, proto je přední strana podložky také asymetricky konstruována na levé a pravé víčko, tím zaručíme natočení kratších vnitřních řas.

Tento nový pracovní postup a způsob aplikace garantuje dokonalý liftingový efekt a šetrné zacházení s řasami. Při tomto způsobu aplikace lash liftingu na řasy nedochází k lámání řas.

S LASH LIFTINGEM POWER PAD vždy dosáhnete úžasného výsledku, který vám bude dělat radost 6 - 8 týdnů.

ŠKODÍ LASH LIFTING ŘASÁM?

V žádném případě ne! Je potřeba zdůraznit, že o řasy je potřeba se starat a po lash liftingu je dobré, pokud se líčíte, používat na odlíčení olejíček, který řasy regeneruje. Tuto proceduru provádějte šetrně, nejen vzhledem k řasám, ale i k citlivému očnímu okolí. K večerní aplikaci je vhodná výživná bezbarvá gelová řasenka. Oči by se neměly silně mnout, u velmi slabých řas by se konečky mohly lámat, ale to platí i bez lash liftingu.

NOVÁ METODA LASH LIFTING POWER PAD
 

Odkazy:

Kosmetický salon Helena Rudolecká