Salon Rudolecká

Main banner

Banner left

info@salonrudolecka.cz
775 63 58 14

Banner right

Trojská 163/28
Praha 8

Nechte se u nás rozmazlovat:

Content

News

Salon Rudolecká

Page

Depilace cukrovou pastou


Služby Depilace voskem

Depilační cukrovou pastou odstraňujeme chloupky na jakékoli části těla, depilovat můžeme nohy, horní ret, obočí, obličej, bradu, ruce, podpaží, hýždě, okolí prsních dvorců, intimní partie.

Depilace cukrovou pastou je velmi citlivá k pokožce, na depilovaných partiích poznáte, že zčervenání pokožky zmizí velice rychle. Cukrová pasta nestrhává vrchní vrstvu kůže jako teplý vosk. Po cukrové depilaci se můžete opalovat již druhý den a lze na ni přijít i s opálenou pokožkou. Nevadí, když se dostane na jemnou pokožku rtů či intimních partií. Cukrová pasta se může nanést několikrát na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní. Pokud máte problémy se zarůstáním chloupků, ekzémy po depilaci voskem, problémy se žilkami, je pro vás cukrová depilace ta pravá.

Cukrová pasta je přírodní, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém, proto jsou alergické reakce minimální. Její skvělé vlastnosti spočívají ve výběru kvalitních surovin.

Před depilací dezinfikujeme pokožku tonikem, osušíme a případně zapudrujeme pudrem. Teplou cukrovou pastu naneseme na pokožku proti směru růstu, pasta uvolňuje chloupky z ústí folikulu a chloupky se vytrhávají po směru růstu i s kořínky. Proto je tato depilace méně bolestivá a déle vydrží, než jiné depilační techniky.

Za jak dlouho chloupky narostou?

To je velmi individuální, záleží na hormonální aktivitě a typu chloupků. Obvykle bývá pokožka hladká 2 týdny, poté začnou chloupky vyrůstat a zhruba po měsíci můžete depilaci znovu provést. Někomu chloupky narostou po třech týdnech a někomu až po dvou měsících.

Doporučujeme:

  • nechat před depilací chloupky narůst do délky 5 mm
  • pokud máte na nohou zarostlé chloupky a suchou pokožku udělejte si před depilací peeling
  • nemazat se před depilací tělovým mlékem nebo výživným krémem
  • nepoužívat deodorant na podpaží
  • neopalovat se v den depilace na slunci ani v soláriu
  • nechodit po depilaci tentýž den do bazénu či na koupaliště
Obvykle po depilaci cukrovou pastou chloupky ubývají, jsou jemnější, protože se vytrhnou i s kořínky.
 

Odkazy:

Kosmetický salon Helena Rudolecká